İnsanların teknolojiye her geçen gün çok daha fazla ilgi göstermesi, teknolojik ürünlerin birbiri ardında tanıtımlarının yapılması ve piyasaya sürülmesine neden oluyor. Son zamanlarda kendisinden bahsettiren teknolojik ürünleri sizler için seçtik.

 

Portatif Hoparlör

NFC veya Bluetooth’a özelliklerinden en az birisine sahip olan; akıllı telefon, bilgisayar veya tablet ile bu portatif hoparlörü kullanabilirsiniz. Anlık halde telefon görüşmelerini de yapabileceğiniz Sony’nin SRSBTM8 modeli, dahili mikrofon da barındırıyor.

Sony-Hoparlör-Sony-Portatif-Hoparlör

 

 

Lumia Nokia’nın Yeni Kozu

Nokia tarafından 4.4 milyon satılan Lumia serisi akıllı telefon pazarında Nokia’nın yeniden rekabetçi duruma gelmesini sağladı. Lumia 920 ve 820 modelleri ile iyi bir satış rakamına ulaşan şirket, tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

nokia-lumia-fiyatı

 

 

Panasonic 4K Ultra HD Tablet

CES 2013 fuarında görücüye çıkan ürün, büyük beğeni topladı. Taşınabilir bilgisayar piyasasında oldukça hızlı bir ilerlemeden söz etmek mümkün. Panasonic tarafından tanıtımı yapılan Ultra HD ekranlı model, 4K teknolojisine de sahip. 3840 x 2160 ekran çözünürlüğüne sahip olan ürün, bu yılın sonunda satışa sunulacak.

Panasonic-4K-Ultra-HD-Tablet

 

4 Çekirdekli LED TV

Samsung tarafından tanıtımı yapılan , 4 çekirdeğe sahip bir akıllı televizyon. Micro Dimming Ultimate teknolojisi sahibi olan model, 6 mm’lik çerçevesi ile ince ve fonksiyonel olarak tasarlanmış. HDVC video kodek desteği de olan ve canlı yayın veri transferinde çok iyi bir görüntü sunan ürün, 2 megapiksel bir kamerada bulunduruyor. Modelin mart sonunda piyasaya çıkması bekleniyor.

 

samsung-F8000-LED-TV

Bir önceki yazımız olan Adobe Photoshop CS5 Çalışma Alanı başlıklı makalemizde Adobe Photoshop Dersleri, CMYK Nedir ve Photoshop CS5 Dersleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Bırak. Bu konu hakkında fikrin olduğunu düşünüyorum.

6 × = yirmi dört